3. října 2019
09:00—17:00
Konference o placené reklamě
Divadlo pod Palmovkou
Zenklova 34, Praha 8

Celodenní konference o placené internetové reklamě v roce 2019.

Pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery,
analytiky, online markeťáky, agenturní i freelance konzultanty.

Program konference pro vás připravuje Taste Sun.

Přednášející a témata

Michael Koch

Začátek programu

Celou konferencí vás bude provázet moderátor Michael Koch.

Michael Koch

Michael je projektový manažer v Tastu. Ve firmě mu nikdo neřekne jinak než Bageta. Vztahy s klienty a moderování, tam mu je dobře.

Adam Dvořák Lenka Brejšková

PPC analýza konkurence

Vytvořte si jednoduchý přehled o konkurentech a celém odvětví ve třech jendoduchých krocích. Podíváme se na systémy a nástroje, které nám poskytují spoustu užitečných dat pro analýzu konkurence.

Adam Dvořák

Adam je manažer PPC teamu v eVisions. Specializuje se na tvorbu strategií zahrnujících PPC a jejich propojení s dalšími on-line marketingovými kanály.

Lenka Brejšková

Lenka je PPC mág z eVisions. Vedle správy klientských kampaní se věnuje nástrojům jako PPC Bee, Mergado, Ahrefs, Collabim nebo Google Data Studio.

Richard Klačko Marie Tlapáková

Tom a Jerry jdou, konverze nesou

Jaký je rozdíl mezi PA a SEO vs Tom a Jerry? Žádný, nikdo pořádně neví, jestli se milují, nebo nenávidí. Jedno je však jisté, jeden bez druhého nemohou žít. A o tom bude naše pohádka z kuchyně Taste.

Richard Klačko

Začínal s mezinárodním SEO, pak podlehl agentuře Sun Marketing (současné Taste Medio) a pořád ho to baví.

Marie Tlapáková

Marie je associate PA team leader v Taste Sun. Kromě správy PPC kampaní řeší i rozvoj a zlepšování PA oddělení.

Petr Bureš

Cena PPC kanálů roste. Jak se k tomu postavit?

Placené výkonnostní kanály jsou většinovým zdrojem obratu firem. Rostoucí cena reklamy ale snižuje jejich ziskovost. Jak na to můžeme reagovat a co to pro majitele i PPCčkaře znamená? Petr na konkrétních příkladech firem, které tento často existenční problém řešily, popíše příčiny problému a ukáže, jaké máme možnosti se k tomu strategicky postavit.

Petr Bureš

Petr jde rád do hloubky, je to hledač důležitých insightů a stratég exportních projektů v uLab. Má rád sport, PPC komunitu, kávu a správnou zábavu :)

Lukáš Bartošek

Make GDN great AGAIN

Sledujete, že search kampaně jsou dražší a jejich tvorba je časově náročná? Je čas se zaměřit na brand a využít display - video formáty. Brandové dotazy jsou totiž podstatně levnější. Ukážeme si jak sestavit strategii a vytvořit rychle display - video kreativu pomocí nástroje Creative Factory

Lukáš Bartošek

Head of Performance and Marketing Strategist, který je znám jako Luchenzo Bartoliny. Tvoří strategie, které kombinují všechny marketingové kanály.

Marek Pěntoň

Google Ads API vs skripty

Proč pro velkou část interních nástrojů používáme Google Adwords/Ads API? Jsou skripty stále o tolik jednodušší a rychlejší cestou, jak řešit automatizace v účtech? Jste už připraveni na nové Google Ads API?

Marek Pěntoň

Marek neboli mýval pracuje v igloonetu jako marketingový specialista a datový analytik.

Jakub Kašparů

Optimalizace lead kampaní na základě kvality leadů a reálných prodejů

Podíváme se jak můžeme řešit analytiku kvality leadů a reálně používat v Google Ads. Cílem je utrácet peníze v cílení, které přináší obchody a ne pouze levné poptávky. Projdeme spolu kompletní řešení u menší webové stránky. Kde a jak leady vyhodnocovat a jak s napojit na Google Analytics a Google Ads a jaké jsou výsledky

Jakub Kašparů

Jakub se PPC kampaním věnuje více než 10 let. Aktivně řídí PPC agenturu Lynt services a celý PPC tým. Stojí s kolegy Vladimírem a Honzou Smitkovými za vývojem nástroje pro automatizaci PPC kampaní “PPC Robot”, píše skripty a vymýšlí další vychytávky pro automatizaci PPC kampaní.

Kamil Kotraba

Video kampaně a Google reporty s nimi spojené

Jak v Bonami přistupujeme k performance video kampaním na Youtube a v TV. Od tvorby kreativy po vyhodnocení. Google reporty, které vám s tím můžou hodně pomoci - Creative Audit, TV attribution, Conversion lift.

Kamil Kotraba

Kamil je performance specialista v Bonami. Má na starosti výkonnostní a Youtube kampaně na 4 trzích.

Jakub Jamrich

Dynamika bez feedu

Ako rozbehnúť dynamické reklamy ak klient nedokáže vygenerovať feed ani podklady pre manuálny katalóg? Nie je nutné čakať na zmenu u programátorov na strane klienta, ale riešenie je možné nájsť aj po vlastnej ose.

Jakub Jamrich

Kubo má na starosti kampane na sociálnych sieťach. So zameraním na výkonové a brandové kampane a ich prepojenie s komunikačnou stratégiou firiem.

Milan Cidilo

Ako pracovať s Facebook Ads, Messenger marketing a Email marketing kombom?

Pozrime sa na tieto tri nástroje ako celok. Efektívne prepojenie prinesie skutočný magic. Ako nastaviť vhodnú stratégiu, ktorá zefektívni investície do reklamy a prinesie skvelé výsledky.

Milan Cidilo

Milan sa v 6clickz hraje hlavne so stratégiami a viac než 3 roky vedie marketingový tím. Telom aj dušou tak trochu geek.

Matěj Konečný

Jsme ještě PPC specialisté?

Co dělat, když máte výkonnostní kampaně vyladěné do posledního detailu? Proč je důležité se neuspokojit s meziročním růstem výkonnostních kampaní, ale stále testovat, vyhodnocovat a rozvíjet klienta.

Matěj Konečný

Teamleader PPC oddělení v Optimiu. Zkušenosti nasbíral na klientské straně. Selský rozum a zkušenosti, které se snaží předávat, jsou jeho parketa.

Martin Charvát

Magie komunikace

Komunikace někdy funguje, jindy ne a my často nevíme proč.

Martin Charvát

Martin Charvát pracuje v reklamě tak dlouho, že si to skoro už nepamatuje. Za tu dobu stihnul pracovat na spoustě českých i světových kampaních.

Milan Formánek

Future-proof meta-skills

Které dovednosti rozvíjet pro funkční reklamu a udržitelnou práci v exponenciální době? Cílem přednášky bude dodat vám nadhled, jinou perspektivu, dovést k vás zamyšlení nad přístupy moderního marketingu, které využíváte či opomíjíte. A předat několik tipů, jak se nenechat nahradit AI.

Milan Formánek

13 let marketing v Red Bull Media House, nyní pro 30 zemí. Milan také pomáhá se strategií Czechitas a věnuje se vzdělávání pro univerzity a firmy.

Prezentace a odkazy

Další zajímavé zdroje

Video reportáž

Reporty a články

Pokud jste napsali vlastní reportáž z konference, dejte nám o ní vědět, rádi ji odsud odkážeme.

Fotogalerie

Oficiální fotogalerie konference na Facebooku

Fotogalerie ze zákulisí konference PPC Restart 2019

Video rozhovory s řečníky

Partneři

Hlavní partner

Mediální partner

Odborní partneři

Konference Restart je akcí, kde se již více než sedm let schází odborníci z oblasti digitálního marketingu, e-commerce a managementu. Patří mezi nejznámější koncepty v daném oboru a hostí řečníky z České republiky i zahraničí. Oslovte v rámci konference přes 300 účastníků přímou prezentací produktů a služeb, nebo se staňte součástí naší online komunikace.

Pro získání veškerých podrobností a nabídky na míru se s námi propojte přes e-mail academy@taste.cz.