1. října 2020
09:00—17:00
Konference o placené reklamě
Divadlo pod Palmovkou
Zenklova 34, Praha 8

Celodenní konference o placené internetové reklamě v roce 2021.

Pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery,
analytiky, online markeťáky, agenturní i freelance konzultanty.

Program konference pro vás připravuje Taste Sun.

Přednášející a témata

Michael Koch

Začátek programu

Celou konferencí vás bude provázet moderátor Michael Koch.

Michael Koch

Michael je projektový manažer v Tastu. Ve firmě mu nikdo neřekne jinak než Bageta. Vztahy s klienty a moderování, tam mu je dobře.

Filip Kahoun

Pozornost jako spouštěč i zabiják krizí

Pozornost je suverénně nejmocnější psychickou silou našeho života. Vše, co prožíváme, začíná přílivem a končí odlivem naší pozornosti. Krize nevyjímaje. Ať už ty globální nebo osobní, všechny krize žijí z pozornosti. Poslechněte si, jak svou vzácnou pozornost uchránit před umělými dramaty a zaměřit ji na hezčí život!

Filip Kahoun

Filip strávil 15 let v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.CZ a H1.cz. Současně se věnuje přednáškové, lektorské a publikační činnosti. Napsal knihu Boj o pozornost, která odhaluje netušenou sílu obyčejné lidské pozornosti, a natočil sérii videokurzů, které patří k bestsellerům portálu Seduo.cz.

Petra Pacáková

Dejte data z vašeho XML feedu do správné kondice

PPC specialisté často bojují s podobou dat ve feedech, které jim e-shopy poskytují. A přitom si jej může každý specialista snadno upravit i bez znalosti programovacích jazyků. Přijďte si poslechnout tipy a triky pro tuning feedů, které pomohou zvyšovat výkonnost vašich PPC kampaní.

Petra Pacáková

Petra své téměř desetileté zkušenost sbírala v e-shopech i agenturách. V Acomware vedla tým PPC specialistů a dnes se v PPC Bee stará o marketing a business tým.

Jan Veselý

Retenční analýza - krok za krokem

Udržet si zákazníka je levnější než získat nového. Hezká poučka, co? Ale řídíte se tím? Ukážu vám, jak zjistíte poměr vracejících se zákazníků, jejich prodlevy v nákupech a jak to snadno uplatníte v kampaních.

Jan Veselý

Honza má na starost tým specialistů v oddělení Paid Advertising a v rámci výkonnostní reklamy má nejblíže k Social Ads, kterým se věnuje zhruba 6 let.

Lukáš Matějček

Příběh značky Bagind

Lukáše Matějčka vyzpovídáme, jak s Bagind zvládá neustále růst a jakou roli v tom sehrává právě online reklama. Budou nás zajímat marketingová rozhodování, funkční strategie, ale i třeba online přešlapy.

Lukáš Matějček

Jak se z dobrodruha z paneláku stane majitel rychle rostoucí firmy s koženými výrobky? Co a kdo stojí za českou značkou Bagind.

Petra Dolejšová

Právní bitvy o PPCčka aneb pětkrát "Věděli jste, že...?"

Nejčastější omyly světa PPCček očima právníka aneb na co se připravit, pokud cílíte na konkurenci nebo se za cílení na vaši značku chystáte vyzvat konkurenci na souboj. Prakticky, věcně a bez paragrafů, způsobem, který vám uvázne v paměti. Jste připraveni?

Petra Dolejšová

Petra Dolejšová je advokátka, která se specializuje na právo v oblasti e-commerce, marketingu a ochranu osobních údajů. Často a ráda předává své know how na školeních, ze kterých vynechává paragrafy, na jejich místo sází příklady z praxe, lehkost a vtip.

Marie Kaisrová

Impresní remarketing RTB a FB, ano nebo ne?

Zkoušíte přelévání publik mezi systémy na základě zhlédnutí reklamy? My ano a bez datových platforem třetích stran. Jak s tímto lze pracovat a jak moc se liší kvalita publik, které již viděly reklamu prostřednictvím jiného kanálu, vám prozradí Marie Kaisrová z agentury Taste.

Marie Kaisrová

Marie Kaisrová se RTB reklamě věnuje již několik let. V začátcích prošla reklamní sítí R2B2, vyzkoušela si práci s velkými klienty v mediální agentuře Publicis a následně zakotvila v agentuře Taste kde se věnuje správě a rozvoji RTB.

Jan Mašek

Dnešní požadavky na PPC specialistu

Co musí umět dnešní PPCčkař, kdy a kde se to naučí a jaký je dnes hlad po specialistech? To bude obsahem rozhovoru s Honzou Maškem, šéfem Digicampu.

Jan Mašek

Honza se věnuje PPC kampaním přes 9 let. Založil vlastní agenturu SmartBidding.cz a s projektem Digicamp.cz se věnuje organizaci a školením praktických kurzů zaměřených na online marketing.

Vojtěch Prokeš

Symboly značky, které platí i pro online značky

Trávíte spoustu času nad optimalizací? Dobrý symboly jsou výbornej prostředek, který vám reklamy zásadně zefektivní.

Vojtěch Prokeš

Sociolog, ředitel výzkumu a spoluzakladatel společnosti Behavio Labs, která se zabývá aplikací behaviorálních věd v marketingovém výzkumu a dalších oblastech.

Jan Tichý

Úvod do marketingového frameworku PAVRD

V Tastu jsme vyvinuli nový framework PAVRD pro plánování, řízení a vyhodnocování komunikace, kampaní a dalších marketingových aktivit. Dvě přednášky jej nejen představí, ale i otevřou pro každodenní používání. Navíc si odnesete sadu užitečných podkladů a materiálů. A třeba si PAVRD nakonec i zamilujete.

Jan Tichý

Honza je spoluvlastníkem digitální agentury Taste. Jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj společnosti.

Jan Tichý

Marketingový framework PAVRD prakticky

V Tastu jsme vyvinuli nový framework PAVRD pro plánování, řízení a vyhodnocování komunikace, kampaní a dalších marketingových aktivit. Dva bloky přednášek jej nejen představí, ale i otevřou pro každodenní používání. Navíc si odnesete sadu užitečných podkladů a materiálů. A třeba si PAVRD nakonec i zamilujete.

Jan Tichý

Honza je spoluvlastníkem digitální agentury Taste. Jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj společnosti.

Prezentace a odkazy

Videoreportáž

Reporty a články

Pokud jste napsali vlastní reportáž z konference, dejte nám o ní vědět, rádi ji odsud odkážeme.

Fotogalerie

Oficiální fotogalerie konference na Facebooku

Partneři

Hlavní partner

Mediální partneři

Odborní partneři

Konference Restart je akcí, kde se již více než sedm let schází odborníci z oblasti digitálního marketingu, e-commerce a managementu. Patří mezi nejznámější koncepty v daném oboru a hostí řečníky z České republiky i zahraničí. Oslovte v rámci konference přes 300 účastníků přímou prezentací produktů a služeb, nebo se staňte součástí naší online komunikace.

Pro získání veškerých podrobností a nabídky na míru se s námi propojte přes e-mail academy@taste.cz.